Aktualności

01.06.2021

Solar-Energy S.A. jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku rozwinęła produkcję innowacyjnych modułów fotowoltaicznych z cienkich ogniw mono- i polikrystalicznych o wysokiej wydajności.

Dzięki inwestycjom w rozwój nowoczesnych linii produkcyjnych firma Solar-Energy S.A. stała się liderem w branży. Produkcja modułów fotowoltaicznych odbywa się w dwóch nowocześnie wyposażonych zakładach produkcyjnych. Rocznie wydajność linii produkcyjnej wynosi ponad 460 tys. modułów, co przekłada się na ok. 140 MW.

Powierzchnia produkcyjna i magazynowa wynosi ponad 3000m2, a administracyjne ok. 500m2.

Spółka regularnie uczestniczy w międzynarodowych targach na terenie całej Europy. Najważniejsze z nich to Międzynarodowe Targi Urządzeń i Technologii Fotowoltaicznych: INTERSOLAR w Monachium; SASO w Splicie (Chorwacja) ; EU PVSEC w Walencji (Hiszpania) oraz GREEN POWER w Poznaniu i RENEXPO w Warszawie.

Solar-Energy S.A. swoją misję postrzega w promowaniu naturalnego źródła energii jakim jest energia słoneczna.

Celem Solar -Energy S.A.  jest produkcja modułów fotowoltaicznych o najwyższej możliwej wydajności i jakości z jednoczesnym zachowaniem korzystnego poziomu cen. Realizację tego zadania zapewnia wysoko wykwalifikowana kadra pełniąca nadzór produkcyjny i procesowy, jak również współpraca z wieloma instytucjami badawczymi.

urządzenia

Solar-Energy S.A. prowadzi działania w zakresie badań i rozwoju projektów mających na celu uczynienie fotowoltaiki jeszcze bardziej wydajnym i powszechnie dostępnym źródłem energii.